piątek, 21 czerwca 2013

Wyniki naboru do antologiiOryginalnie w antologii, poza opowiadaniem Ewy Paczkowskiej, miało pojawić się jeszcze sześć tekstów. Jednak z uwagi na wysoki poziom nadesłanych prac, wydawnictwo zdecydowało się rozszerzyć zbiorek o dwie dodatkowe pozycje.

Co więcej, chociaż w zwycięskiej ósemce miało znaleźć się  Tam, gdzie nie sięga Las, deszcz i wiatr, wraz z autorką doszłyśmy do wniosku, że zasługuje ono na rozwinięcie i oddzielną publikację. Tak więc – mniej więcej za rok – spodziewajcie się „pełnometrażowego” e-booka.

A teraz do rzeczy. W antologii ostatecznie znajdą się:
Opowieść o Henryku z Szampanii
Pochód
Strażnicy Lechistanu
Kłuszyńska potrzeba
Władca kruków
Zmartwychwstańcy
Nocne Kruki
Anioł i diabeł

Autorom serdecznie gratuluję! Mam nadzieję, że nasza współpraca okaże się owocna.

14 komentarzy:

 1. A u mnie jedno nadesłane i jedno przeszło. :)

  Czy można się spodziewać informacji jak poszło poszczególnym opowiadaniom (choćby na maila, jakie noty zdobył własny tekst)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, będzie można. Niedługo będę pisać w tej sprawie do wszystkich autorów, ale najpierw chciałabym przygotować wstępne wersje umów.

   Usuń
 2. Andrzej Chodacki22 czerwca 2013 03:43

  Dziękuję za wyróżnienie. Andrzej Chodacki

  OdpowiedzUsuń
 3. Aaa! Przeszło! Dziękuję ślicznie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę się doczekać tej antologii...
  Same tytuły są interesujące, a treść z pewnością wciągnie mnie całkowicie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zanim pojawi się e-book upłynie jeszcze trochę wody. Na razie jestem na etapie przygotowywania umów dla autorów tekstów. Prawo jest trudne.

   Usuń
 5. Marto, mam do Ciebie mały romans odnośnie e-booka. Czy mogłabyś napisać do mnie na maila? Ostatnio wszystkie moje wiadomości trafiały do Twojego spamu... Na wszelki wypadek jeszcze raz podaję mój mail: tenebrae@onet.pl

  Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej! Chciałam Ci powiedzieć, że ostatnio odżyłam (znowu). Jednak nie wiem kiedy zdążę wysłać maila, mam mnóstwo zaległych komentarzy i wiadomości, na które muszę odpowiedzieć. To może trochę potrwać... Dlaczego mam dziwne przeczucie, że już wiem, na czym spędzę cały najbliższy weekend?

   Usuń
 6. Przepraszam że tak w komentarzu, ale sprawdź proszę czy poczta ode mnie nie ląduje Ci w spamie - wiem że kilku osobom się tak zdarzyło, a ja naprawdę próbowałam się z Tobą skontaktować i ponieważ nawet przez FB nic nie wyszło, to próbuje tutaj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie wina Twojej poczty, tylko mojego załamania nerwowego. Gdyby w przyszłości sytuacja się powtórzyła, pisz mi notki na dA. Z jakiegoś nieznanego mi powodu są w stanie przebić się przez najgłębsze odmęty depresji.

   Aha, obiecałam Ci artykuły na temat struktury powieści. Proszę tu jest jeden: http://www.skotos.net/articles/PlotStrategies.html

   A tu trzy następne (co prawda były pisane z myślą o scenariuszach do komiksów, ale spora część dotyczy każdej opowiadanej historii, niezależnie od formy): http://comicrelated.com/news/2686/creating-comics http://comicrelated.com/news/2864/creating-comics http://comicrelated.com/news/2939/creating-comics

   Usuń