O wydawcy


Nie jestem wydawnictwem, a wydawcą. Nie prowadzę działalności gospodarczej. Jestem osobą prywatną. Ze swojej działalności nie czerpię żadnych zysków materialnych, a książki wydaję w formie darmowych e-booków.

Profil wydawniczy:

Ogólny – właśnie to zaznaczyłam w formularzu, gdy zostawałam wydawcą. Oznacza to, że teoretycznie mogę wydawać wszystko, nawet mapy. Jednak nie będę ukrywać, najbardziej interesuje mnie beletrystyka (ze szczególnym uwzględnieniem szeroko pojmowanej fantastyki), ale pozycjami popularnonaukowymi również nie pogardzę. Co się zaś tyczy poezji, pozwólcie, że na razie ograniczę się do utworów posiadających fabułę, np. ballad, dramatów, bajek.
Napisałeś coś, co pasowałoby do powyższego opisu? Świetnie! Maszynopis w wersji elektronicznej (chrońmy drzewa!) prześlij na adres wydawnictwo.mt@gmail.com Odpowiedź otrzymasz w ciągu miesiąca.
WAŻNE: Przyjmuję nie tylko „pełnometrażowe” książki, lecz także opowiadania. Jak się ich trochę nazbiera, wydamy antologię.


Załoga:

THE BOSS
(czyli wredna małpa szefowa)Marta Tarasiuk – wredna baba, przez której ręce musi przejść Twój maszynopis, zanim zostanie zaakceptowany do publikacji. Tak, to ja! Na chwilę obecną jestem jedyną osobą na stałe związaną z tym małym „wydawnictwem”, dlatego sama zajmuję się wszystkim, od redakcji i korekty, poprzez ilustrowanie książek, do promocji. Jednak to może się wkrótce zmienić, właśnie dzięki Tobie! Jeśli jesteś zainteresowany jakąkolwiek formą współpracy, zajrzyj do zakładki WSPÓŁPRACA.
Ilustratorzy i graficy


Magdalena Majewska rysuję od zawsze! Jestem samoukiem i niestety, nie mogę pochwalić się dyplomem żadnej uczelni artystycznej czy liceum. Za to jestem skromną studentką II roku zootechniki na warszawskiej Szkole Głównej Gwiezdnych Wojen... to znaczy Gospodarstwa Wiejskiego. Mimo ogromnej pasji (drugiej), jaką są zwierzęta, zamiast zgłębiać tajniki produkcji pasz czy zapamiętać w końcu, który otwór w czaszce konia jest największy, woli marnować czas na rysowanie, malowanie i ogólne bazgrolenie po wszystkim i wszystkich.